Zatrzymanie cen na rynku nieruchomości

Zatrzymanie cen na rynku nieruchomości
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zatrzymanie cen na rynku nieruchomości

Ceny wzrosną / spadną czy też nie ulegną zmianie? Ostatnio wychodzi raczej na to ostatnie. Takie przynajmniej krążą opinie.

Kupić nie kupić, pooglądać warto. Zwłaszcza, kiedy cena kupna jest wysoka. W przypadku nieruchomości wysoka jest zaś zarówno cena kupna jak i cena wynajmu. Pooglądać na szczęście można jeszcze za darmo.

Agenci od jakiegoś czasu mają chyba niezłe żniwa. Dowolna agencja nieruchomości na jaką spojrzymy (przynajmniej w większych miastach) szuka nowych pracowników. Prowizje z pewnością musiały pójść w górę. A prowizje za same nieruchomości i tak są przecież bardzo wysokie.

Fajnie muszą się czuć studenci. Stancje również nie należą do najtańszych. Studenckie życie powoli staje się dostępne tylko dla bogatszej części społeczeństwa. Kupno mieszkania również z pewnością jest poza ich zasięgiem.

Pocieszeniem może być informacja prezentowana przez większość powiedzmy wiarygodnych źródeł – ceny mieszkań i domów na jakiś czas się mają zatrzymać. Kolejny boom cenowy ma nas czekać w okolicach 2010 roku. Także mamy dwa lata spokoju. Chyba, że po raz kolejny prognozy okażą się nietrafione.

Pocieszenie to zresztą jest marne. Ceny nawet jeżeli się zatrzymały to na bardzo wysokim poziomie. Cena 10 000 za metr kwadratowy nie jest już jakimś ewnementem i to nie tylko w Warszawie. No cóż, trzeba się po prostu wziąść do roboty i zarabiać więcej.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top