Sufit jak lustrzane odbicie

Sufit jak lustrzane odbicie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Obecnie, różnorodność kształów, rodzajów powłok i szeroka paleta kolorów powodują, iż sufity napinane stały się idealnym materiałem kształtującym wnętrze. W przeszłości, projektowane sufity były proste, małobarwne i bez upiększeń, jednakże z czasem nabrały nowego znaczenia : mają ozdobić i przekształcić przestrzeń. W szczególności rola ta przypada sufitom z powłoką lustrzaną, które tworzą dodatkową przestrzeń, powiększając optycznie pomieszczenie.

Zanim zamówisz sufit z efektem lustrzanym muszisz dokładnie wszystko przemyśleć. Niestety, sufity napinane nie wszędzie się nadają. Z początku może się wydawać, iż decyzja o takim a nie innym suficie w małym pomieszczeniu jest prawidłowa, jednak z czasem dana kompozycja może okazać się złym doborem. Niestety wymiana aranżacji może okazać się kosztowna. Z drugiej strony, ten sam projekt będzie wyglądał wspaniale na dużych salach, w salonach piękności, na basenie lub w restauracji.

W pomieszczeń mieszkalnych lepiej wykorzystać powłokę lustrzaną zamontowaną w zabudowie gipsowej lub w ramie. Ten wariant wygląda bardziej wyrafinowanie i szlachetnie. Można również pokusić się o zainstalowanie sufitu wielopoziomowego. Powłokę napinaną można zapiąć po obwodzie sufitu lub w centrum. Ostatni wariant sprawia wrażenie wyjątkowego luksusu w pomieszczeniach o wysokim stropie. Jeśli zainstalujemy w takim pomieszczeniu sufit napinany w ciemnej tonacji kolorów, optyczne powiększenie pomieszczenia wprawi nas w zdumienie. Pamiętaj jednak, że takie eksperymenty lepiej powierzyć ekspertom. Osiągniety efekt może być lepszy i mniej kosztowny, a końcowy rezultat napewno zadowoli nowego właściciela sufitu napinanego.

Skonsultuj się z ekspertem, który może zaoferować tobie różne warianty tego rodzaju konstrukcji. Pożądane jest aby spojrzeć na szkic i projekt sufitu. To może pomóc lepiej zrozumieć ostateczny wynik i pozwolić wprowadzić stosowne zmiany. Działając w ten sposób ostateczny wynik sufitu napinanego zachwyci każdego gościa.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top