Projekty Kuchni-Nowe Trendy W Projektowaniu Kuchni Na 2008 rok

0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Projekty Kuchni-Nowe Trendy W Projektowaniu Kuchni Na 2008 rok

Najnowsze trendy w projektowaniu kuchni wskazują na otwarcie kuchni na inne pomieszczenia. Jest to bardzo dobre rozwiązanie również w przypadku małych kuchni. Dzięki połączeniu jej np. z salonem uzyskujemy większą przestrzeń.

Według projektantów projekty kuchni w 2008 roku powinny uwzględniać wyspę kuchenną, która oprócz walorów estetycznych jest również bardzo funkcjonalna.Wyspa może zawierać zlew, może być blatem na którym przyrządzamy posiłki, może również mieć zmywarkę, pralkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoba, która gotuje posiłki nie jest już skazana na samotność w kuchni, dzięki otwarciu jej na inne pomieszczenia gotujący ma bardzo duży kontakt z domownikami, ma cały czas kontakt z osobami znajdującymi się w innych pomieszczeniach. Ciekawe projekty kuchni, w których wykorzytsano wyspę znajdziecie na projektykuchni.wordpress.com

Światowi designerzy wprowadzają tez nowe trendy w oświetleniu kuchni. Trendy wskazują na projekty kuchni w których odchodzi się od jednego punktu świetlnego, umieszczonego najczęściej w centralnej części kuchni na rzecz bardzo wielu różnych punktów, rozrzuconych po całym pomieszczeniu i oświetlających poszczególne obszary kuchni. Wiele ciekawych projektów kuchni znajdziecie na projektykuchni.wordpress.com , możecie tam również zamówić projekt waszej kuchni.

Posted by: