Budownictwo a mistrzostwa Euro 2012

Budownictwo a mistrzostwa Euro 2012
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Budownictwo a mistrzostwa Euro 2012

Przeczytaj i dowiedz się dlaczego ceny mieszkań oraz artykułów budowlanych ciągle wzrastają. Czyli o tym jaki wpływ na tanie budownictwo mają mistrzostwa piłki nożnej w Polsce.

Ceny mieszkań nadal nie spadają, coraz większa liczba osób jest pewna, że ceny te będą nadal rosły. Liczba zaciąganych kredytów mieszkaniowych rośnie a agencje nieruchomości na tym korzystają. Wiele osób nie ma ochoty już przepłacać za mieszkania i wybiera budowę domu, którego cena jest nieraz niższa od ceny mieszkań. Tak czy inaczej inwestorzy się spieszą z zakupem nieruchomości. Materiały budowlane stają się. Ceny najprawdopodobniej będą wysokie przez dłuższy okres czasu a z pewnością do czasu rozgrywek mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 202. Dziesiątki zamierzonych inwestycji, jak stadiony i hotele, powodują generalny wzrost popytu na usługi i materiały budowlane, co ma wpływ na wzrost ich cen.
Dużo osób nie może sobie pozwolić na kupno jakiejkolwiek nieruchomości w tej sytuacji. Usługi budowlane oraz ceny lokali nie są aktualnie przystosowane do większości możliwości finansowych potencjalnych nabywców.
Niedawno został wykonany projekt ustawy na temat budowy mieszkań na gruntach należących do państwa. Budową miałaby zająć się państwowa firma deweloperska wybierająca wykonawcze firmy (branży budowlanej|budowlane} w formie przetargu publicznego. Projekt został utworzony w ramach walki o tanie budownictwo. Wysoka skala działalności Dewelopera państwowego może stać się poważnym zagrożeniem konkurencyjnym dla prywatnych przedsiębiorstw budowlanych oraz doprowadzić do obniżenia cen lokali. Duża ilość uważa, że ten projekt ustawy nie ma szans na powodzenie. Według nich należałoby zmniejszyć zyski przedsiębiorstw budowlanych a nie przekazywać darmowo tereny pod zabudowę, których cena jest równa około 30% ogólnego kosztu inwestycji.

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top